سه‌شنبه، شهریور ۰۵، ۱۳۸۷

بدون عنوان

حرف برای گفتن و نوشتن زیاده ولی حوصله و زمان به همان نسبت کم!
ما اخیرا یکی از دوستان قدیمیان را در شرکت یافته‌ایم که جزو همین کمپین های آزادی برای برابری است. صرف نظر از هر نوع نظری در مورد کارهاشون، اخیرا یکی از بروشورهایی رو که برام آورده بود به نظر من منصفانه بود.همین رو من در وبلاگ یکی دیدم که بد نیست اگه فرصت دارید یه سر بزنید و بخونید. من و ام اس
-------------------
مي دانيد «لايحه حمايت از خانواده» _ لايحه پيشنهادي قوه قضاييه و هيات دولت _ قرار است به زودي در صحن علني مجلس طرح شود و تصويب آن عقب گردي بزرگ براي برقراري عدالت در خانواده هاي ايراني است؟
_ اگر اين لايحه تصويب شود، نه تنها برخي از حقوق اندک زنان در خانواده از دست مي رود، بلکه با تصويب آن مردان مي توانند بدون اجازه همسر اول شان زن دوم و سوم و چهارم بگيرند. من و ام اس
سوای اینکه یه همچین قانونی اجرا بشود یا نه صرف قانون شدنش خیلی زشت نیست؟ آقایان راه‌های بهتری برای منحرف کردن افکار از گند‌های بالا آورده شده نیست؟ همین قطعی برق خودش خوب بود ها، کلی از مشکلاتو فعلا از یاد مردم برده!
-----------------------
یه چیز دیگه، نمی‌دونم چه خبر شده در این وبلاگستان! لااقل برای ما که کمتر دنبال میکنیم شاید عجیب باشد! کسی میدونه اینجا چه خبره؟ هودر مسلمون شده؟
در ضمن این دیگه چه روندی شده که همه گیر دادند به زهرا! چرا سر هر مطلب این بنده خدا دعوا میشه؟ قضیه دیوار کوتاهه؟

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

برای اینکه اولین کسی باشم که دارم کامنتهامو میخونم، بعد از خوندن منتشر میشوند. ممنون از نظرتان