چهارشنبه، اسفند ۲۵، ۱۳۸۹

فراخوان زنجیره وبلاگ نویسان سبز

شادی نوروز خود را با خانواده شهدا قسمت کنید 

هم وطن 

در آستانه دومین نوروز سبزی که روزهای سیاه کودتای ما را در بر خواهد گرفت، جای خالی همراهان دیروزمان بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. شوربختانه زمستان سرد 89 نیز با شهادت تنی چند از یاران سبزمان همراه شد تا بیشتر از پیش بی‌تاب پایان یافتن زمستان سیاه استبداد شویم. این یلدای تاریک دیر زمانی است که سخت جانی می‌کند، اما چه باک که باور ما در سر زدن سپیده بر بام وطن تردید ناپذیر است. تا آن روز تنها صبوری می‌خواهیم و امید. 
همراه سبز 
در واپسین روزهای سال «استقامت و پایداری جنبش سبز»، ما، زنجیره‌ای از وبلاگ نویسان سبز گرد هم آمده‌ایم تا شادی‌های کوچک نوروزی خود را با بازماندگان شهدای جنبش قسمت کنیم. سلامی به گرمی، دستی به مهربانی و کلامی به شادی، کوچکترین عیدانه ما برای کلبه‌هایی است که در سوگ عزیزان به ماتم نشسته‌اند. دل‌های ما نوروز امسال را در کنار خانواده‌های شهدا تحویل خواهد کرد. پس از شما خوانندگان خود نیز دعوت می‌کنیم تا به ما بپیوندید و ما را در انجام این گام کوچک یاری رسانید. 
زنجیره وبلاگ نویسان سبز، شما خواننده این نامه را فرا می‌خواند تا نوروز امسال را با ارسال یک کارت تبریک، یک پیام محبت آمیز و یا یک شاخه گل، با بازماندگان شهدای جنبش تقسیم کنید.

به امید جشن نوروز آزادی 
زنجیره وبلاگ نویسان سبز 
پی نوشت: 
دوستان وبلاگ نویس در صورت تمایل به حمایت از این طرح، پس از انتشار این نامه در وبلاگشان، آدرس ولاگ خود را به ای-میل (arman.parian@gmail.com) ارسال کنند. 
مخاطبان گرامی که قصد دارند به این طرح پیوسته و برای خانواده شهدا عیدانه ای ارسال کنند، می توانند با ای-میل (mail@amirhm.com) تماس بگیرند تا نشانی منزل شهدا را برایشان ارسال کنیم.

مجمع دیوانگان / دیجیراز / گاه نوشته های یک فمینیست سبز / دختر خورشید / تنها مورچه بلاگر  / کاظم عبدالصمدی / Daily Of "The Iran's Daughter" / ضددروغ / حرف حساب / آرزوهای یک دکتر کوچولو / قلمدان / به همین سادگی / مرثیه‌های خاک / زندگی ایرانیچرخ و فلک / یادداشت های نجات بهرامی / آرش حسینی پژوه / لیبرالیسم / لیبرالیسیون / نمای نقطه نظر / زمین گرد است /علی مصلحی / دالان سبز / یادداشت های یک غزل / راز سر به مُهر / امیر / اوپانیشه / فعلاً بی‌نام /

۱ نظر:

  1. سلام،متشكر ميشم لينك آدرسمو تو وبلاگت بذاري.[گل]

    پاسخحذف

برای اینکه اولین کسی باشم که دارم کامنتهامو میخونم، بعد از خوندن منتشر میشوند. ممنون از نظرتان