جمعه، بهمن ۰۹، ۱۳۸۳

همنوا با بمتصویر از شرق
*با سلام بالاخره cd های کنسرت همنوا با بم رو پیدا کردم البته بصورت کپی شده. با هزار مصیبت کل تبریز رو که گشتم در دمای زیر صفر یک جا نتونستم cd اورجینال این اثر رو پیدا کنم واقعا که این مملکت مال امام زمانه برای همین چند نفر سپردم که برام از تهران بیارند ولی تا اونا بیارند کپی اش رو از یک نفر پیدا کرده (کپی شده)واقعا باعث تاسفه که cd اورجینال گیر نمی یاد بعد تا دلت بخواد کپی شده تو بازار ریخته که واقعا تو این یه مورد ادم دلش نمی یاد کپی شده بخره.
چیزی که تو این cd ها اولین نظر ادم واقعا لذت می بره کیفیت بالای صدا و تصویره که جدا دستشان درد نکند .شجریان هم که مثل همیشه عالی می خواند حتما این cd ها رو از دست ندید (البته این یه بارو حتما حتما اورجینال بخرید )چون از جیب مردم بم میره!
cd اول با صدای قمرالملوک وزیری که داره تصنیف "امان از این دل " رو می خونه شروع میشه و محمد رضا شجریان رو که داره با خط خودش عنوان رو به نستعلیق می نویسه بعد هم که یکی یکی در حین تمرین نشون داده می شند حسين عليزاده، كيهان كلهر و همايون در حال تمرین تصاویری از بم و بعد استقبال مردم از کنسرت و خرید بلیط و... که حتما خودتون ببینید
در ضمن اگه کسی تو تبریز مکان خاصی رو سراغ داره که این cd ها رو بصورت اورجینال داره تو کامنت ها به من هم اطلاع بده .

مطلب شرق در این مورد:
پشت سر آنها ارگ بم فرو ريخته بود. تلى خاك و ويرانه اى به جا مانده بود و مردمى كه نه ارگ بم را اينچنين ديده بودند و نه آنها را اين گونه. اين چهار نفر را: محمدرضا شجريان، حسين عليزاده، كيهان كلهر و همايون شجريان و كنسرتى كه شتابان و به منظور دريافت كمك براى آسيب ديدگان و بازماندگان زلزله مهيب بم برگزار كردند. آنها نمى خواستند به اين زودى روى صحنه ديده شوند. هر چهار نفر بر اين عقيده بودند كه شرايط فعاليت هنرى در ايران نابسامان است و جز به هدر رفتن زحمات نتيجه اى ندارد. اما زمين لرزه باعث تكان خوردن خيلى چيزها شده حالا آنها روى صحنه بودند، پشت به بزرگ ترين بناى خشتى جهان و رو به مردمى كه گوش تا گوش سالن چهار هزار نفرى وزارت كشور را پر كرده و در صف تهيه بليت با هم جنگيده بودند. كلنگ باغ هنر بم را درست يك سال بعد از فاجعه بم به زمين زد. اين باغ ثمره تلاش هاى او، حسين عليزاده، كيهان كلهر، همايون شجريان و ديگر كسانى است كه در اين مدت به حسابى كه آنها به منظور كمك هاى مردمى براى اين فاجعه داير كردند، پول ريختند. بعد از يك سال فيلم كنسرتى كه «همنوا با بم» نام گرفت، بيرون آمده تا درآمد آن براى باغى صرف شود كه قرار است كودكان بم را هنرمند بار بياورد.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

برای اینکه اولین کسی باشم که دارم کامنتهامو میخونم، بعد از خوندن منتشر میشوند. ممنون از نظرتان